טיסות לדנמרק

דנמרק, ביתם של כמה מסיפורי האהבה הטובים ביותר מאז הנס כריסטיאן אנדרסן, הוא ספר תמונות שמחכה להיחקר על ידי מטיילים המזמינים טיסות זולות לדנמרק. המוני המבקרים המזמינים את הטיסות הללו מבלים בבירת דנמרק המקסימה קופנהגן, ביתה של בית המלוכה הדנית, הקו המלכותי העתיק ביותר בעולם. בניגוד לאחרים, אתה יכול להזמין מראש מונית שתאסוף אותך בעת הזמנת טיסה לדנמרק, או שאתה יכול לאסוף אחת משדה התעופה ולנסוע איתו.

טיסות זולות לדנמרק אם אתם נוסעים לאירופה

דנמרק נגישה בקלות באמצעות מעבורת, אוטובוס או רכבת הודות לקרבה לשאר חלקי סקנדינביה ומערב אירופה. נמל התעופה של קופנהגן מוגש על ידי מגוון רחב של חברות תעופה בינלאומיות וארה"ב, וניתן להזמין טיסות מכל מקום בעולם. כדי להשוות את המבצעים הטובים ביותר על תעריפי הטיסה, השתמש בתיבת החיפוש למטה, הזן את תאריך הנסיעה שלך ותן ל-Skyscanner למצוא עבורך את הטיסה הזולה ביותר לדנמרק שאליה תרצה לטוס.

זמני הטיסה לדנמרק תלויים בשדה היציאה שלך

אבל בממוצע אתה יכול לצפות לטוס כשעה יותר מאשר בגרמניה. עבור סקרים בינלאומיים, דנמרק מדורגת באופן עקבי בין המדינות המאושרות בעולם עם SAS מקופנהגן ועד ארהוס, אלבורג, בילונד ואיי פארו. מצא טיסות זולות ממאות חברות תעופה שונות עם סוכנויות הנסיעות הטובות ביותר ומצא את המחירים הנמוכים ביותר בעמוד אחד.

שדה התעופה מקושר היטב לקופנהגן

מה שהופך אותו לבסיס טבעי לטיסות לדנמרק. האוכל היה אחד הטובים שהיו לי מזה זמן מה בטיסה בינלאומית, ללא קשר לזמן הטיסה. הייתי בשדה התעופה בקופנהגן, מה שגרם לטיסת ההמשך שלי להרגיש כמו צ'ק-אין בזמן שהם חיכו שאעלה.

לא רציתי להצטרף לשירות יונייטד (דסק SAS היה סגור כל הזמן) ומכיוון שהטיסה הופעלה על ידי יונייטד בטיול הראשון שלי

לא הייתה לי ברירה אלא לטוס איתם. הטיסה היוצאת בוטלה על ידי חברת התעופה, אבל הטיסה חזרה עדיין נראתה לי הגיונית שכן היעד הסופי שלי היה שטוקהולם ולא קופנהגן. כשעשיתי צ'ק אין לטיסת ההמשך שלי לקופנהגן, הוא עזב אותי. נאלצתי להחליף רכבת מפראג לאתונה ופספסתי את הטיסה.

ציינתי את תאריך הנסיעה שלי ב-6 באוקטובר בעת ההזמנה

אבל מסיבה מוזרה כלשהי הטיסה שלי מרייקיאוויק לשטוקהולם לקופנהגן הונפקה ב-4 בספטמבר (אתמול). הם מציעים רק טיסת המשך אחת ביום, וטיסות מאוחרות יותר לא היו זמינות. הכללת הטיסה שלך היא קלה כמו בדיקה מקוונת, וילדים יכולים לקבל הנחה של 90% עם אפליקציית SAS.

הערים הרגועות של דנמרק כוללות את קופנהגן

הבירה, אלבורג, אסבירג ואודנס. טוס לדנמרק (DK) וחקור את טירות הרנסנס והאיים שלה מהחוף, שרידים מההיסטוריה המפוארת של המדינה. Scandinavian Airlines טסה מ-Alborgs Aarhus ליוטלנד, בירת דנמרק קופנהגן, ולזילנד.

בשל מיקומה על הים הצפוני, האקלים בדנמרק משתנה רק במעט. נמל התעופה של קופנהגן הוא בסיס טוב ממנו ניתן לחקור את שאר חלקי המדינה. נסיעה במונית משדה התעופה למרכז העיר עולה כ-40 דולר ואורכת כ-20 דקות לנסיעה של 5 מייל.

כל מי שרוצה להחזיר את ההיגוי של הנעימות הדנית וההומור הטוב מגיע עם נרות

אוכל נעים, שיחה טובה וחברת חברים יקרים ומהווה מעין טוניק לרעות היום. טוס לאומה הדנית ותיהנה מהחורבות הוויקינגיות העתיקות המעטרות את הנוף. מוקפת בחופים חוליים לבנים, כולל קטע מרהיב של חוף בלוואנד, לדנמרק יש היסטוריה ימית ארוכה.

דילוג לתוכן